Byl to všechno jenom podvod?

11. prosince 2009 v 16:41 | Markétka =P=* |  Články
Jan Bendig (15) nadchl fanoušky precizním hlasem i zajímavou show. Přesto vypadl a mezi tři nejlepší se nedostal. Proč?
Tajemný hacker, který tvrdí, že ví, jak hlasují diváci pomocí SMS, ještě v neděli v 15:30 tvrdil, že nejhůř je na tom Dominika Stará, zatímco Chodúr a Bendig mohou být v klidu. Pak ale Dominice začaly neuvěřitelnou rychlostí přibývat hlasy a rozuzlení známe: Stará jde dál, Bendig v soutěži končí. Šokující nedělní večer logicky vyvolává různé spekulace, do kterých se razantně pustil i nový čas.
Proč vypadl Bendig? Spekulace podle Nového Času:
Sázkařská mafie? Na vypadávajícího finalistu ze SuperStar je možné si vsadit v sázkových kancelářích a vyhrát i pětinásobek vsazené částky. Kdyby se dohodlo více tipujících nebo dokonce lidé z prostředí sázkové kanceláře, může se hlasování pomocí zpráv SMS lehce ovlivnit. Při dobré organizaci se na tom dá vydělat obrovský balík! Peníze za SMS zprávy se lehce vrátí se ziskem v podobě výhry.
Hacker zmobilizoval Dominičin fanklub Neznámý hacker tvrdí, že ví dopředu předběžné výsledky. V pondělí zveřejnil, že vypadne Dominika Stará. Slovenka se o jeho prognóze dozvěděla odpoledne, a její blízcí tak měli dostatek času zmobilizovat rodinné známé a fanoušky Dominiky. Při těsných výsledcích jí i pár stovek hlasů navíc mohlo stačit na postup!
Záměr televize už mnohokrát vzniklo podezření, že televize je v zájmu sledovanosti schopná udělat cokoliv. Ovlivnění hlasování zasíláním SMS zpráv se tak nejeví jako velký problém. Otázkou by však byla motivace: Je pro Markízu nebo Novu lepší, že má ve finále dívku, nebo to, že přišla o showmena Bendiga? A jakou roli by v tom hrál fakt, že o prvenství v SuperStar bojují dva Slováci a jen jeden Čech?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Fandil/a jsi Bendigovi? =)

ánO.. =* 70.3% (296)
ne.. =( 29.7% (125)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama