Rozhovor..

14. prosince 2009 v 15:46 | Markétka =P=* |  Rozhovory
Honzo, jaké to je, stát se ze dne na den slavným?
Je to bomba pocit. Poprvé jsem si uvědomil kouzlo popularity, když jsme s několika ostatníma finalistama vyrazili do obchodního centra. Okamžitě se na nás vrhly davy holek a chtěly autogram. Od té doby jsme si takhle "navolno" už nevyšli (smích).

Neděsí tě občas tato mánie?
Během prvních momentů na pražské autogramiádě jsem měl docela stísněný pocity. Wow, tolik lidí kolem nás. Ještěže nás stále hlídá ochranka.

Jak vypadají vaše dny? Můžete vůbec navštívit rodinu?

Je to docela náročný. Rodiče můžu navštívit obvykle jen na jeden den v týdnu. Jinak máme hromadu povinností a připravujeme se na nedělní vystoupení. Celá rodina mi ale jezdí fandit na finále. Mám hrozně moc tetiček, strýčků, bratranců a sestřenic. Je jich tady vždycky tolik, že se to ani nedá spočítat (smích).

Co všechno obnášejí přípravy před nedělním finále?

Hodně řeším, co si vezmu na sebe, jakou zazpívám písničku, učím se text. Hlavně jde o to, zkoušet, zkoušet, zkoušet.

Líbí se ti nějaká finalistka?

Hodně se mi líbila Karolína Majerníková, která se do finále bohužel nedostala. Nejbližší je mi ale asi Monika Bagárová.


Ptám se proto, že se hodně spekulovalo o tvých úletech s kluky...
To byla jen nafouknutá bublina. Vzniklo to kvůli jedné reportáži, kde jsem se špatně vyjádřil a vyznělo to tak, že jsem gay. Není to ale pravda. Vůbec mi ale nevadí, že si to někteří lidi myslí. Já vím své a nic si z toho nedělám.

Byl jsi někdy skutečně zamilovaný?

Před Superstar jsem měl přítelkyni Kateřinu od nás z Hradce Králové, ale těsně před soutěží jsme se rozešli, protože jsem na ni neměl čas.

Jsi nyní jiný než před několika měsíci?

Každý z nás se hodně změnil.

Neflákáš teď školu? Vždyť chodíš ještě na základku!

Učím se ve volném čase. Spolužáci mi posílají maily, hodně mi pomáhají. Mám velké štěstí, že mě škola velmi podporuje. Příští rok bych chtěl na konzervatoř, možná na hereckou školu.

Jak je možné, že jsi stále na základní škole?

Doháním, co jsem zameškal, když jsem žil dva roky s rodiči v Anglii. Celá rodina se odstěhovala do Velké Británie a nám bylo po nich smutno. Tak jsme se za nimi s rodiči a sourozenci přestěhovali. Chvíli jsme bydleli u příbuzných, pak nějaký čas sami a nakonec jsme se vrátili zpět do Čech, za což jsem moc rád.

Neubírá ti na popularitě fakt, že jsi Rom, co myslíš?

Já jsem hrdej na to, že jsem Rom. Naopak to beru jako přednost. Jsme šikovnější ve sportech, v tanci a ve zpěvu a já toho v soutěži jenom využívám (smích).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Fandil/a jsi Bendigovi? =)

ánO.. =* 70.3% (296)
ne.. =( 29.7% (125)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama