Březen 2010

Fotka z vystoupení..

31. března 2010 v 14:58 | Markétka =P=* |  Fotky
Zrovna zpíval písničku Don't Stop Me Now ♥www.honzik-bendig.blog.cz

„Svíčková? Není problém, uvařím i guláš.“ (fotky)

31. března 2010 v 14:39 | Markétka =P=* |  Fotky
Finalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (16) je nejen talentovaný zpěvák, ale i šikovný kuchař. I když byste to do tohoto mladého hocha neřekli, nemá problém připravit tradiční české speciality a uvařit je pro své kamarády.
www.honzik-bendig.blog.cz

Jan Bendig: „Svíčková? Není problém, uvařím i guláš.“ (rozhovor)

31. března 2010 v 14:30 | Markétka =P=* |  Rozhovory
www.honzik-bendig.blog.cz
Honzo, soutěž SuperStar je už za námi, co vás nyní nejvíce zaměstnává?

"V současné době se soustředím na školu a na natáčení svého prvního alba. Mám také hodně vystoupení, za což jsem moc rád. Program je opravdu nabitý, tak se snažím skloubit to všechno dohromady."

V jednom rozhovoru jste naznačil, že se nebojíte vzít vařečku a uvařit i klasická jídla naší kuchyně. Kdo vás to naučil?

"Co se týká vaření, tak už ve svých deseti letech jsem si dokázal v pohodě sám připravit třeba míchaná vejce. Protože rád jím, tak se často dívám, jak to či ono mamka vaří, pak si to jen snažím zapamatovat. Myslím, že to není zas taková věda, stačí si párkrát něco vyzkoušet a nebo se podívat do kuchařské knihy."

Tak si vás vyzkoušíme. Jak a z čeho se podle vás připravuje tradiční svíčková?

"Svíčková? Alespoň pro mě to není žádný problém. Nejlepší je samozřejmě hovězí plec a pozor nejlepší z býka, je totiž vyšší a má jemnější maso než plec z krávy. Při přípravě svíčkové se také neobejdu bez slaniny, dobré kořenové zeleniny, másla, smetany. A pozor, pokud chcete mít maso ze svíčkové v pěkném tvaru, tak ho před naložením omotejte a stáhněte kuchyňským provázkem. Po uvaření bude maso držet pěkný tvar. Taková svíčková je prostě cool."


Bendig nahrává v zahraničí.. Rozhovor!

29. března 2010 v 20:46 | Markétka =P=* |  Rozhovory
www.honzik-bendig.blog.cz
Už za několik dní odletí Honza Bendig do sousedního Polska. Ve Varšavě natočí soundtrack k filmu Caprock. Filmová společnost Walt Disney, která připravuje českou verzi úspěšného filmu, vsadila na Jana Bendiga a přizvala také zpěvačku Ewu Farnou. ,,Je to pro mě obrovská pocta, nemůžu se dočkat. A taky se moc těším na Ewu," řekl nám Honza, jehož největším přáním si bylo zazpívat právě s Ewou Farnou.

Budeš zpívat v češtině nebo v angličtině?

V češtině společně s Ewou Farnou.

Jste s Ewou kamarádi?
Ano jsme, a stejně jako před časem Ewa, budu i já asi rok nosit rovnátka (smích), ale ne abych se jí podobal, zkrátka je potřebuju.

Jak dlouho se bude písnička v Polsku natáčet?
Ve Varšavě budu tři dny, odlétám už 29. března.

Zpíval jsi na České Miss 2010, jak sis to užil?
Úplně moc, dobře se mi s Denisem a Thomasem zpívalo a na párty jsem poznal strašně moc zajímavých lidí, dokonce jsem si chvilku mohl povídat s J. C. Van Dammem, no prostě super.

Věnuješ se prý i charitě, je to pravda?
Ne tak doslova, ale před časem mě oslovila nadace ,,Moje přání", a požádala mě, jestli bych nechtěl splnit přání pětileté Adélce, která se léči v motolské nemocnici. Jasně, že jsem kývl a Adélku navštívil. Ona mi prý moc fandila v Česko Slovenské SuperStar.

zdroj: superstar.markiza.sk


S DeniSem..

29. března 2010 v 20:19 | Markétka =P=* |  Fotky
Koukám že je ty jejich kravinky nepřešli =DD♥

Jan Bendig: Užíval si kontakt s fanynkami!

28. března 2010 v 20:15 | Markétka =P=* |  Články
Z přízně fanynek už není Jan Bendig (16) tolik nervózní, jako při svém prvním vystoupení. Tričko, jako Miro Šmajda, však při koncertu odhazovat nehodlá.
www.honzik-bendig.blog.cz
Začátek neděle patřil v Music klubu Relax Kasalice na Pardubicku Janu Bendigovy. Na jeho vystoupení se těšily náctileté fanynky z celého okolí. Toužili si na svoji hvězdu sáhnout, dotknout se jí. Mnohým se to podařilo. Jan Bendig na rozdíl od prvního vystoupení v klubu, které měl v Pardubické Diskokleci v lednu, se jich už nebál. "Při tom prvním vystoupení sem byl hodně nervózní. Teď už mne to baví. Ale jako Miro svlékat tričko nebudu," byl Jan Bendig po vystoupení v dobré náladě. Při autogramiádě ho neznervóznělo ani, když dívky chtěli podpis na hruď, místo na jeho fotku. Polibek od klubové tanečnice Míši Horké v šatně, ho však už na chvilku trochu rozhodil. Přiznal se, že i přes nadbíhání fanynek, stále žádnou dívku nemá. "Pořád někde cestuju. Na škole mám individuální plán a ani na holky teď čas není. Pracujeme na vydání singlu a na podzim by měla vzniknout i deska," rozloučil se Bendig.

Jan Bendig Mc Relax Kasalice (fotky)

28. března 2010 v 19:34 | Markétka =P=* |  Fotky
Tyhle fotky mám od známých z fcb.. Ten klub kde vystupoval je kousek odemě.. :) Škoda že nějaký fotky mají špatnou kvalitu.. :)♥
www.honzik-bendig.blog.cz

Miss 2010 (fotky)

28. března 2010 v 10:48 | Markétka =P=* |  Fotky
Konečně sem se zmohla na to, dát sem fotky z Miss.. =D.. Jsou zpřeházené, takže doufám že to nebude vadit ;) Mimochodem.. moc se jim ta písnička povedla.. ♥ Nádherně jí zazpívali.. =))♥
www.honzik-bendig.blog.cz


Matějská 2010 S Denisem (fotky)

25. března 2010 v 15:59 | Markétka =P=* |  Fotky
Ty se tam museli pěkně vyřáádit =D♥ Chtěla bych je tam potkat =)♥
www.honzik-bendig.blog.cz

Jan Bendig & Mistr houslar Spidlena

25. března 2010 v 15:46 | Markétka =P=* |  Fotky
www.honzik-bendig.blog.cz

Tři fotky z Miss..

23. března 2010 v 15:47 | Markétka =P=* |  Fotky
Taky bych si s nim zatancovala =D=P♥
www.honzik-bendig.blog.cz

SuperStar Bendig: V posteli má tři holky najednou!

23. března 2010 v 15:42 | Markétka =P=* |  Články
Finalista Česko Slovenské SuperStar Jan Bendig (16) je pořádný divoch. Fanynky se kolem něj neustále točí a zpěvák se dokonce pochlubil, že zvládne chodit najednou se třemi holkami.
www.honzik-bendig.blog.cz
"Mám tři najednou, a co," smál s Jan Bendig na finále České Miss 2010, když jsme se ho zeptali, jak to má s děvčaty. Je pravda, že se kolem nadějného zpěváka neustále točí množství fanynek, které by daly všechno možné za to, aby se staly jeho přítelkyněmi.

Kolem jeho orientace se ale neustále vyskytují nějaké otazníky. Mnozí totiž tvrdí, že je Honza spíš na kluky. "Já se k tomu nechci nijak vyjadřovat, protože já vím své a nezajímá mě, co říkají jiní lidé," tvrdí Bendig.
Finalista SuperStar měl během přímého představení vystoupení se svými kolegy Denisem Lachem a Thomasem Puskailerem. Společně zazpívali hit od Bryana Adamse All For Love. "Zkoušeli jsme to chvíli před tím, zazpívali jsme si to tak dvakrát a bylo to," vtipkovali kluci.

Bendig byl z vítězství Jitky Válkové nadšen. "Jitka je krásná holka. Znám ji ještě z dob SuperStar," řekl zpěvák. Válkové se tehdy podařilo probojovat do čtyřicítky nejlepších..

Honzik je v tom videu uplně rozjančenej =D A nevim proč ty novináři dávaj že má tři holky v posteli když to vůbec neřekl =D Ach jO.. =D
zdroj: super.cz

Šťastná Adélka..

23. března 2010 v 15:32 | Markétka =P=* |  Články
www.honzik-bendig.blog.cz
Jan Bendig opět potěšil nemocnou Adélku, která se léčí v pražské motolské nemocnici.Tentokrát přivezl Adélce její oblíbené pohádkové postavičky Pata a Mata, pohádky, které napsaly Honzovy fanynky a které sám namluvil. Nezapomněl ani na zmrzlinu. Adélka opět jen zářila. A zářil i Honza, měl totiž možnost ji nakrmit. Vedl si velmi bravurně. Honza bude jednou určitě vzorný táta! A vzkaz Honzy.. ,,Moc děkuju všem, kteří Adélku také podporují v jejím úsilí uzdravit se. Děkuju i všem z mého fanklubu, za stránku pro Adélku na Facebooku. Představte si, je tam už přes dva tisíce lidí, kterým osud Adélky není lhostejný. Dík všem. Honza".
zdroj: janbendigstar.cz

Bendig, Lacho, Puskailer - Miss 2010

23. března 2010 v 15:18 | Markétka =P=* |  Videa
Honzík si to fakt dával ♥ Zvládl to uplně úžasně.. ♥ A Moc mu to slušíí. =P A nezdá se vám že Denis přibral? =DD


Jan Bendig opouští Českou republiku!

23. března 2010 v 15:14 | Markétka =P=* |  Články
www.honzik-bendig.blog.cz
Mladičkého zpěváka Jana Bendiga si oblíbily tisíce fanoušků nejenom v České republice ale i na Slovensku. Jan Bendig přesto Česko opouští. Začátkem dubna odjede do Francie. ,,Přímo v Paříži budu koncertovat, ale také bydlet". Říká s nadšením mladičký zpěvák. Třídení pobyt v městě nad Seinou si chce Jan Bendig skutečně užít. Kromě oficiálních setkání má v plánu i setkání s Čechy z českých spolků na území Francie.

zdroj: janbendigstar.cz

S brejlema =D

23. března 2010 v 15:10 | Markétka =P=* |  Fotky
Sou roztomilýý.. =D♥
www.honzik-bendig.blog.cz

Jan Bendig: Koupil si ho Walt Disney!

22. března 2010 v 18:23 | Markétka =P=* |  Články
www.honzik-bendig.blog.cz
Už za několik dní odletí mladý zpěvák Jan Bendig do sousedního Polska. Ve Varšavě se totiž chystá natočit soundtrack k filmu Caprock. Filmová společnost Walt Disney, která připravuje českou verzi úspěšného filmu, vsadila na Jana Bendiga a přizvala také zpěvačku Evu Farnou. Zatímco Eva Farná je v Polsku doma, Jan Bendig do Varšavy přicestuje 29.března.
zdroj: janbendigstar.cz

MálO času..

21. března 2010 v 20:19 | Markétka =P=*
Takže jak víte tk sem se rozhodla s blogem pokračovat.. Ale..! Nemám tedkon vůbec čas.. Mám devítiletýho brášku v nemocnici, :'( a jezdim za nim každej den.. Takže když ráno budu ve škole a návštěvy sou od dvou do čtyř a my tam jsme vždycky celé dvě hodiny.. tak tu jen tak něco nepřidám.. A když mám zrovna čas, tak jsem s mojí BF a domů se dostanu vždycky takhle navečer a né vždycky budu mít náladu nebo čas něco přidávat.. Takže když tu třeba víc jak den něco nepřibyde tak mi to prosím odpustte.. :( Ahoj..